12V Magnitude 300W LED Driver Transformer Magnetic LED Dimmable Driver UL Standard M300L12DC 12VDC ETL Nema 3R Enclosure Sold by Inspired LED
Product Description
- CONVERTS 120V AC to 12V DC - Low Voltage power supply for dimmable Inpired LED lighting