12V Magnitude LED Driver 150W Magnetic Dimmable Transformer (M150L12DC-AR)
Product ID: B01M0ZRXRN Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R1,584.75. Read the FAQ
Available in other options.
Variations
R 6,339
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • CONVERTS 120V AC to 12V DC - Low Voltage power supply for dimmable Inpired LED lighting
  • UL LISTED - USA Made product and UL listed Model # M150L12DC-AR
  • COMPATIBLE WITH LEVITON - dimmers include Mural , SureSlide , ToggleTouch , Vizia
  • INSPIRED LED - High Quality cusomter Service in the USA
Technical Specifications
Country
USA
Brand
Inspired LED
Manufacturer
Inspired LED Magnitude
Binding
Tools & Home Improvement
ItemPartNumber
3749
Model
M150L12DC-AR
Color
black
Size
150W