12V Replacement Adapter Compatible with Zima Dental Pod Ultrasonic Retainer Cleaner Machine Model:SG-120150020AU SG120150020AU DC12V 12VDC 12.0V Charger Power Supply Cable Cord
Product ID: B0DZ63BTRX Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R216.75. Read the FAQ
R 867
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description