1PCS AXK AC35520022 35X52X22 35BD5222 ACB35X52X22 Automotive Air Conditioning Bearings Auto
Product ID: B0CC4S32MP Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R262.50. Read the FAQ
R 1,050
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Buy in USA
Product Description
  • Item: AC35520022
  • Dimensions: 35mm x 52mm x 22mm