goldenwarm 25 Pack Gold Drawer Pulls Kitchen Hardware Cabinet Handles LS1212GD76 Brushed Brass Cabinet Pulls Square T Bar Cupboard Door Pull Knobs 3in Hole Centers, 5in Overall Length
Product ID: B07C1N3V76 Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R1,251.75. Read the FAQ
Available in other options.
Variations
R 5,007
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Dimensions --- Hole center:76mm (3 inch); Overall length:127mm(5 inch); Height:34mm(1.34 inch); Width:12mm(1/2 inch),Perfectly apply to any kitchen cabinet,bathroom,cupboard,closet and much more