45BG07S5A1G-2DL NACHI Double-Row Auto Air Conditioning Angular
Product ID: B005O1BR2U Condition: New
Sold Out
Product Description
  • NACHI 45BG07S5A1G-2DLAngular Contact Ball Bearing Double Row 45X75X32 mm
45BG07S5A1G-2DL NACHI Double-row Auto Air Conditioning Angular Contact Ball Bearing One Bearing Made in Japan 45BG07S5A1G-2DL Nachi double-row angular contact ball bearing for car air conditioning magnetic clutch, inner diameter is 45mm, outer diameter is 75mm and width is 32mm. * Item: 45BG07S5A1G-2DL Nachi Bearing * Type: NACHI Automotive Double-row Auto Air Conditioning Angular Contact Ball Bearing * OEM Part Number: 949100 4800 * MITSUBISHI-FUSOU * Dimensions: 45mm x 75mm x 32mm * Inner Diameter: 45mm * Outer Diameter: 75mm * Width: 32mm * Quantity: One Bearing * Made in Japan