50xNylon Push-Type Weatherstrip Clips For Toyota Tundra 67867-0C010
Product ID: B00W6HOR9K Condition: New
Sold Out
Product Description
  • Push-Type Weatherstrip Clips
  • For Toyota Tundra
  • Nylon
  • 50pcs
  • 67867-0C010
Application Fit: Toyota:67867-0C010 Tundra 1999-On
Dimension: Head Size: 5mm x 15mm Stem Length: 10mm Fits Hole:6mm