ASUS 10.1” Transformer Mini T102HA-D4-GR, 2in1 Touchscreen Laptop, Intel Quad-Core Atom, 4GB RAM, 128GB EMMC, Pen and Keyboard Included
Product ID: B01K1JW7RS Condition: New
Available in other options.
Variations
Sold Out
Buy in USA
Product Description
  • Latest Intel Atom Quad Core x5-Z8350 Processor with 4GB RAM for fast and efficient performance.T102HA is small in size, but big on connectivity. Dimensions: 10.2" x 6.7" x 0.5"