Abracon, AWSCR-20.00MTD-T, Industrial Grade Built-in Capacitance Ceramic Resonator - 20 MHz - ±0.5% Tolerance - ±0.5% Stability - 15 pF - 40 Ohms - Tape & Reel (1 000pcs/Reel). (1000 Item/s)
Product ID: B0748LQWYM Condition: New
R 13,063
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description