Allstar Performance ALL46110-48 (48") Gauge Line Kit, Silver
Product ID: B009Q752WE Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R362.00. Read the FAQ
Selected Option: 48in
Variations
R 1,448
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Package Dimensions: 27.9 H x 1.2 L x 20.3 W (centimetres)
  • Package Weight: 0.227 kilograms
  • Fit type: Vehicle Specific
  • Country of Origin : United States
Gauge Line Kit 4 AN 4 ft Long 4 AN Female to 4 AN Female
Technical Specifications
Country
USA
Brand
Allstar Performance
Manufacturer
Allstar Performance
Binding
Automotive
ItemPartNumber
ALL46110-48
Model
ALL46110-48
Warranty
90 day
Color
Silver
ReleaseDate
2012-10-13T00:00:01Z
Size
48in