Allstar Performance ALL46301-15#3 Braided Steel Lines With -3 Ends
Product ID: B009Q75DU0 Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R310.00. Read the FAQ
Selected Option: 15in 1 Pack
Variations
R 1,240
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Product Type :Auto Part
  • Package Dimensions :9.0 " L X 6.0 " W X 1.0 " H
  • Country Of Origin :United States
  • Package Weight :0.11Lbs
Technical Specifications
Country
USA
Brand
Allstar Performance
Manufacturer
Allstar Performance
Binding
Automotive
ItemPartNumber
ALL46301-15
Model
ALL46301-15
Warranty
90 day
Color
Silver
ReleaseDate
2012-10-13T00:00:01Z
Size
15in