Tiffany Style Wall Lamp Brown Yellow Red Flower 2 Light Stained Glass Vintage Antique for Bedroom Living Room 10" Wide 20" Tall Gift AM1079WL10 Amora Lighting
Product ID: B00GN17C7E Condition: New
Available in other options.
Variations
Sold Out
Product Description
  • Dimensions: 10" wide and 20" tall - shade is 5. 75" from wall when installed
Technical Specifications
Country
USA
Brand
Amora
Manufacturer
Amora Lighting
Binding
Tools & Home Improvement
ItemPartNumber
AM1079WL10
Model
AM1079WL10
Warranty
No warranty.
Color
Multicolored
Size
20inch tall