Tiffany Style Floor Lamp Jeweled Jagged Edge Arched 62" Tall Stained Glass White Antique Vintage Light Decor Bedroom Living Room Reading Gift AM122FL12 Amora Lighting
Product Description
- Dimensions: 12" shade diameter, 5. 75" shade height - 62" height with shade on