Product ID: B074H5J41Q Condition: New
Available in other options.
Variations
Sold Out
Product Description
Package:
3* iphone lightning cable (Red)
Compatible Devices:
iPhone6s/6s Plus, iPhone6/6 Plus
iPhone 5/5s/5c
iPhone 7/7Plus
iPad Pro, iPad Air 1/2, ipad mini 1/2/3 iPod nano7, iPod touch
More apple ios system lightning charging port devices
Nylon braided lightning cable for iPhone devices
Technical Specifications
Country
USA
Binding
Wireless Phone Accessory
Brand
BECASO
Color
Red
EAN
Label
Becaso
Manufacturer
Model
B074H5J41Q
MPN
B074H5J41Q
OperatingSystem
iOS
PartNumber
B074H5J41Q
Publisher
Size
5Ft
Studio
You might also like
USB Car Charger RAVPower 24W 4.8A Metal Dual Car Adapter with iSmart 2.0 Charging Tech for iPhone 8 / X / 7 / 6s / 6 / Plus, iPad Mini / Air, Galaxy S7 / S6 / Edge / Plus, Note 5 / 4 and More - Red
USB Car Charger RAVPower 24W 4.8A Metal Dual Car Adapter with iSmart 2.0 Charging Tech - Black
Car Charger RAVPower 24W 4.8A Mini Dual USB Car Adapter with iSmart 2.0 Charging Tech for iPhone X / 8 / 7 / 6s / Plus, iPad Air / mini, Galaxy S7 / Edge / Plus, Note- Black [Upgrade Version]
[UL Listed] iClever BoostCube+ 24W Dual USB Wall Charger | Travel Charger, 2 SmartID Port USB Power Adapter for iPhone X / 8 / 7 / 7 Plus / 6S / 6 Plus, iPad Pro Air / Mini and other Cellphone, Tablet
Pull Up Assist Band by WOD Nation for Pullup Assistance, Resistance Exercise, Stretch, Mobility Work & Functional Fitness + Video Workout Training & | 41 inch straps