Brother Standard Mat 12”x12”, CAMATSTD12, 12"X12" , White
Product ID: B0741LMYPP Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R376.75. Read the FAQ
Selected Option: 12" x 12" Standard Tack
Variations
R 1,507
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Size: 12 inch X12 inch (305 millimetre x 305 millimetre)
  • Mat cutting area 11.7 inch X 11.7 inch (297.18 millimetre X 297.18 millimetre)