Brother Standard Mat 12”x24”, CAMATSTD24, 12"X24" for use with: CM100DM, CM250, CM350, CM350H, CM350R, CM550DX, CM650W, CM650WX, DC200, DC200ULE.
Product ID: B0741MPNDT
Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R277.00. Read the FAQ
Selected Option: 12" x 24" Standard Tack
R 1,108
Product Description
- Size: 12"X24" (305mm x 610mm)
- Mat cutting area 11.7"x23.7" (297.18mm x 601.98mm)