Brother ScanNCut Mat CAMATLOW12, 12" x 12" Low Tack Adhesive for Thin and Delicate Materials, Replacement Accessory
Product ID: B0741LMYPN
Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R241.00. Read the FAQ
Selected Option: 12" x 12" Low Tack
R 964
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA
Mastercard
payflex
ozow
Product Description
- INCLUDES: One 12" x 12" reusable Brother low tack adhesive mat ideal for materials ranging in thickness from 0.1mm to 0.5mm