Cosmas 10 Pack 4392-128ORB Oil Rubbed Bronze Modern Cabinet Hardware Handle Pull - 5" Inch (128mm) Hole Centers
Product ID: B00KX6Z5AQ Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R601.50. Read the FAQ
Selected Option: 10
Variations
R 2,406
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • High Quality Oil Rubbed Bronze Finish
  • Hole Centers/Spacing: 5" (128mm)
  • Overall Length: 5-9/16"
  • Width: 5/8" --- Projection 1-1/16"
  • Polybagged with 1" Mounting Screws Included