Cylewet 10Pcs RFP30N06LE 30A 60V 0.047Ohm Logic Level N-Channel Power Mosfet TO-220 ESD Rated for Arduino (Pack of 10) CYT1047
Product ID: B06W9F1QGF Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R263.00. Read the FAQ
R 1,052
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Buy in USA
Product Description
  • 30A, 60V
  • rDS(ON) = 0.047Ω
30A, 60V
rDS(ON) = 0.047Ω
Package Includes:
10× RFP30N06LE 30A 60V 0.047Ohm Logic Level N-Channel Power Mosfet TO-220AB ESD Rated