DB Electrical 400-12478 12V 250A Alternator Compatible With/Replacement For Isuzu Ascender 2003-2006 ADR0290-250, 400-12204, Clockwise
Product ID: B08WRH7P5M Condition: New
RĀ 11,987
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Specs: Alternator, Voltage: 12, Amperage: 250, Rotation Direction: Clockwise, Regulator Location: Internal, Pulley Type: Solid, Pulley Outer Diameter: 2.402"