DS18 SXE-1200.4/BK Car Amplifier Stereo Full-Range Class A/B 4-Channel 60x4 RMS @4 OHM 1200 Watts - Powerful and Compact Amp for Speakers in Car Audio System
Product ID: B0BMSJ4WSR Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R1,986.00. Read the FAQ
Selected Option: SXE-1200.4/BK
Variations
R 7,944
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Buy in USA
Product Description
  • SUPERCHARGE - The SXE-1200.4 has a power output of 200W x 2 CH bridged at 4-ohms, 100W x 4 CH at 2-ohms, 60W x 4 CH at 4-ohms: perfect power settings to supercharge any custom build