Product ID: B019XYD9CE Condition: New
Available in other options.
Variations
Sold Out
Buy in USA
Product Description
Deep Sleep Home 250 Thread Count Cotton Sateen Duvet Cover 3 – Piece White Background (Queen, Grey)
  • Double Full Size: 1 Duvet Cover - 79" x 79", 2 Pillow Covers - 19" x 29"; Queen Size: 1 Duvet Cover - 87" x 94", 2 Pillow Covers - 19" x 29"; King Size: 1 Duvet Cover - 94" x 106", 2 Pillow Covers - 19" x 29"
Description