Exhaust Tip 3.00" Inlet 4.00" Outlet 16.00" long Dual Slant Angle Stainless Steel WDWD304016-300-SS Wesdon Exhaust Tip
Product ID: B079KL596J Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R1,496.00. Read the FAQ
R 5,984
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Exhaust Tip 3.00" Inlet 4.00" Outlet 16.00" long Dual Slant
  • Double Wall Slant Could be used as Left or Right Side
  • Weld On Style fits a 3.00 Exhaust Pipe 3.00 Inlet
  • Polished Stainless Steel
  • (Please measure to make sure it fits your Car or Truck) fits a 3.00 Exhaust Pipe 3.00 Inlet
Exhaust Tip 3.00" Inlet 4.00" Outlet 16.00" long Dual Slant Angle Stainless Steel WDWD304016-300-SS Wesdon Exhaust Tip. Wesdon Automotive is the Authorized Dealer for Wesdon Exhaust Products, Wesdon Performance Products and Wesdon Racing Products.