Feit Electric OM60/927CA/AG 60W Equivalent WiFi Dimmable, No Hub Required, Alexa Google Assistant A19 Smart LED Light Bulb, 4.4" H x 2.3" D, 2700K Soft White
Product ID: B07GG8DBKH Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R181.50. Read the FAQ
Selected Option: 2700k Soft White 1 Count (Pack of 1)
Variations
R 726
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Buy in USA
Product Description