Fulham NPY-120-218-CFL Pony Ballast
Product ID: B001P215A6 Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R393.50. Read the FAQ
R 1,574
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Dedicated 120 Volt
  • Ideal For Small Area Installation
  • Designed To Operate Linear, Compact, Or Circline Fluorescent Lamps
  • Rapid start
  • Model number: NPY-120-218CFL
Pony - 120V - rapid start - for: 2 x 13W twin; or 18W quad; or 18W triple product by Fulham Co., inc. Global. Intelligent. Sustainable.