Go Power GP-ISW2000-12 Pure Sine Wave Inverter, 2000W Continuous 4000W Surge, 12V to 120V Power Converter, Slim Design, Two 20A GFCI Outlets, Industrial Use, 2-Year Coverage
Product ID: B01LX7FLD6 Condition: New
Selected Option: 2000W
Variations
R 23,406
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
Technical Specifications
Country
USA
Brand
Go Power
Manufacturer
Go Power!
Binding
Automotive
PartNumber
78156
Model
GP-ISW2000-12
Warranty
2 Years
Color
Black
Height
5
Length
18
Weight
11.55
Width
10
ReleaseDate
2016-09-16T00:00:01Z
Size
2000W