goldenwarm 10 Pack Gold Cabinet Pulls Square Kitchen Hardware Handles - LSJ12GD160 Brushed Brass Pulls for Cabinets Closet Square Cupboard Bathroom Desk Door Knobs 6-1/4in(160mm) Hole Centers
Product ID: B079FPQJ5X Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R775.00. Read the FAQ
Selected Option: 10 6-1/4in hole centers
Variations
R 3,100
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • WHAT YOU GET – You would get 10 Pack brushed brass cabinet pulls. Each pull includes M4 standard screws(1 inch & 1.57 inch).You can select the right size according to the thicknesses of the cabinet.If you need other screws size, please contact us.
  • MEASUREMENT - Hole Distance: 6-1/4inch(160mm); Overall length:6-3/4inch(172mm); Square Bar:1/2inch (12mm)*1/2inch (12mm)