HPS HTSC-275-BLK Silicone High Temperature 4-Ply Reinforced Straight Coupler Hose, 75 PSI Maximum Pressure, 3" Length, 2.75" ID, Black
Product ID: B004NXJ9WA Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R202.25. Read the FAQ
R 809
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description