HQRP 6V AC Adapter Compatible with Ozeri CardioTech BP3T Upper Arm Blood Pressure Monitor UE08WCP-060100-SPA Power Supply Cord Adaptor [UL Listed] + Euro Plug Adapter
Product ID: B015MX85K6 Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R265.25. Read the FAQ
R 1,061
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • HQRP® Replacement AC Adapter plus HQRP® Euro Plug Adapter;
  • Input: 100V-240V AC; Output: DC 6V, 2A;