HTTMT MT-JINGZUO-002-25-BK Group Black 1 Inch 25mm Motorcycle HandleBar 10mm Mirror Thread Mount Holder Clamp Adaptor
Product ID: B01HHRV28C Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R198.50. Read the FAQ
Available in other options.
Variations
R 794
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Motorcycle 1" 25mm HandleBar 10mm Mirror Thread Mount Holder Clamp Adaptor
  • Fits 1" (25mm) Handle Bar Only
  • 100% brand new. Help you to fixed your motorcycle handlebar mirror.
  • Customize your motorcycles, ATVs or any dual sport applications.
  • Help you to fixed your motorcycle handlebar mirror.
Technical Specifications
Country
USA
Brand
HTTMT
Manufacturer
TTMT
Binding
Tools & Home Improvement
PartNumber
TTMT
Model
5
Warranty
Money Refund or Send Replacement
Color
Black
Weight
Size
Fit for 10mm 1"/25mm standard handlebars