Holdwell SA-3P-40A-240V 3 Pole 40 Amp 240V Coil Definite Purpose Air Conditioner Contactor
Product ID: B01J4Z9MK0 Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R350.50. Read the FAQ
Available in other options.
Variations
R 1,402
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • 200K cycles UL testing approval for Dp contactor
  • Contactor meet specifications for devices up to 600 VAC