Holland Bar Stool Co. 211-3042BW36R 42" 211 Black Table with 36" Diameter Top
Product ID: B00KKS3Q9O Condition: New
Sold Out
Product Description
  • Heavy Duty Cast Iron 211 - 30" X style base - 42" Table Height
  • 36" Round - Reversable Laminate Table Top - Black or Dark Cherry (Mohogany) with Black Rubber T-Molding