IN-WIN 150W Mini-ITX Slim Case, Black (BQ656T.AD150TB3)
Product ID: B01LVV6WVU Condition: New
Available in other options.
Variations
Sold Out
Product Description
  • M/B Type: Mini-ITX
  • External: 1x slim ODD or 1x 2.5" HDD; internal: 1x 2.5"
  • Chassis: Mini-ITX s.F.F slim chassis (Ultra small form Factor)
  • Front Ports: 2x USB 3.0 Ports, HD Audio
  • Power supply: 150W internal PSU (ip-ad150a7-2)
Specifications mfr part number: BQ656T.AD150TB3 chassis: Mini-ITX s.F.F slim chassis (Ultra small form factor) color: Black M/B Type: Mini-ITX drive bays: 2 external: 1X slim ODD or 1X 2.5" HDD internal: 1X 2.5" front ports: 2X USB 3.0 ports, HD audio power supply: 150W internal PSU (ip-ad150a7-2) certifications: meets RoHS, CE and FCC class B requirements Dimension (WxDxH): 3.0 x 7.6 x 8.9 inch / 76.0 x 193.0 x 225.0 mm (without front panel)
Technical Specifications
Country
USA
Brand
IN WIN
Manufacturer
IN-WIN DEVELOPMENT USA
Binding
Personal Computers
PartNumber
BQ656T.AD150TB3
Model
BQ656T.AD150TB3
Warranty
2 YEARS
Color
Black
Height
7.6
Length
3
Weight
4.6
Width
8.9
ReleaseDate
2021-01-31T00:00:01Z
Size
150W