Kichler 15PL300AZT Plus Series Transformer 300W Plus Series, Textured Architectural Bronze
Product ID: B000H6Y5MG
Condition: New
Available in other options.
R 22,095
Product Description
- 6 in H x 5.33 in W x 18.95 in L
- El core and coil configuration
- Textured Architectural Bronze finish
- Available in Textured Architectural Bronze and Beach finishes
- Multi-tap connections 12V, 13V, 14V, and 15V