Kichler 15PL300AZT Plus Series Transformer 300W Plus Series, Textured Architectural Bronze
Product ID: B000H6Y5MG Condition: New
Available in other options.
Variations
R 22,095
Product Description
  • 6 in H x 5.33 in W x 18.95 in L
  • El core and coil configuration
  • Textured Architectural Bronze finish
  • Available in Textured Architectural Bronze and Beach finishes
  • Multi-tap connections 12V, 13V, 14V, and 15V