Knape & Vogt PSW10-1-35-R-W in-Cabinet Pull Out Trash Can, 18.8-Inch by 9.3-Inch by 20-Inch
Product ID: B002MREEVU Condition: New
Available in other options.
Variations
Sold Out
Product Description
  • Knape & Vogt heavy-duty ball bearing precision slides
  • Specialized wire management system holds bins securely in place
  • Pre-assembled units install easily with only four screws
  • Optional door-mount bracket
Slide-Out Waste . Recycling Center/Non-Lidded. 1 - 35 qt. Bin. Fits 10" (25. 4cm) min. wide opening. Plastic Component Finish-White. Metal Component Finish-White. 9. 5 in. W x 20 in. D x 16. 5 H.