Product ID: B014W2JD36 Condition: New
Available in other options.
Variations
Sold Out
Product Description
DIAMONDKIT Liquid Wet Look Shiny Metallic Stretch Leggings (S, Gold)
  • 92% polyester, 5%Spandex
  • Machine Washable
  • High quality Full Length Legging
  • 3 Sizes for choose and 7 colours shown
  • Imported
The following will be the size we provide:
S: waistline 26Inch Length:35.5 inch
M: wastline 28inch Length:36 inch
L: wastline 30inch Length:37 inch
XL:wastline 32inch Length:37.5 inch