LOTOS LTPDC2000D 2024 Upgraded 3 in 1 Plasma Cutter TIG Sitck Welder Combo, 5/8" 16mm Clean Cut 3/4" 20mm Severance Cut 50A Non-Touch Pilot Arc Plasma Cutting Machine, 200A Tig & Stick Welder, Brown
Product Description
- ★ 𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐔𝐩𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐝 𝐌𝐨𝐝𝐞𝐥: 5/8-inch (16mm) Clean Cut, 3/4-inch (20mm) Severance Cut, Newly Upgraded PC board, Remarkable 25% Increase in Cutting Power compared to other standard 50-amp plasma cutters.