PELADN WI6 N150 Mini PC 8GB DDR4 256GB SSD, 13th Twin Lake N150 Desktop Mini Computers, Type-C, Dual HDMI, RJ45 LAN, WiFi, Bluetooth, 4K Triple Display
| Country | USA |
| Brand | Natures Artifacts |
| Manufacturer | NaturesArtifacts |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | na-010 |
| Model | Green Onyx Serving Bowl 6" |
| Color | 6" (Green Onyx) |
| Size | 6" |
| UPCs | 784972948996 |
| EANs | 0784972948996 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |