Motion Pro 08-0026 Flywheel Puller M27X1.0 L.H External Thread
| Country | USA |
| Brand | NEIKO |
| Manufacturer | Ridgerock Tools Inc. |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 02255A |
| Model | 02255A |
| Color | Clear |
| Size | 11-3/4" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 837013022558 |
| EANs | 0837013022558 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |