Neiko 30252A Water and Oil Separator for Air Line, 1/4" NPT Inlet and Outlet, 90 psi
| Country | USA |
| Brand | NEIKO |
| Manufacturer | Ridgerock Tools Inc. |
| Binding | Tools & Hardware |
| PartNumber | 31215A |
| Model | 31215A |
| Color | Yellow |
| Height | 9 |
| Length | 6 |
| Width | 5 |
| Size | 1.7mm nozzle |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |