XZQTIVE Women Wide Chunky Belt for Dresses Fashion Thick Suede Belt with Gold Buckle, Brown(Fit Waist Size 28"-32")
| Country | USA |
| Brand | Angrox |
| Manufacturer | Angror |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | BN59-01260A |
| Model | BN59-01260A |
| Color | for Samsung TVs 1260A |
| Size | BN59-01260A |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |