1000 Pieces 58Khz AM Hard Security Tags, Clothing Retail Security Label with 1000 Pins and 100 pcs Extra lanyards Compatible with 58Khz acousto-Magnetic EAS System
| Country | USA |
| Brand | Nilight |
| Manufacturer | Nilight |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | 93188A |
| Model | 93188A |
| Warranty | 2 Years Warranty |
| Color | 1in x 20ft Rope |
| Size | Straps |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840323941280 |
| EANs | 0840323941280 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |