Boomerang Tool Company unisex adult (24" / 4oz.) Boomerang Hunting Small Retractable Gear Tether Carabiner 24 Retractable Cord 4 oz Retraction , Green, Small
| Country | USA |
| Brand | Nixiamy |
| Manufacturer | NIRUIXI |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | SZ-Silver-18mm |
| Model | SZ-Silver-18mm |
| Color | Silver |
| Size | 18mm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |