Personalized Lovey the Lion Snuggle Buddy and Rattle - 16 inches, Tristan
| Country | USA |
| Brand | Noctua |
| Manufacturer | Noctua |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | NF-F12 5V PWM |
| Model | NF-F12 5V PWM |
| Warranty | 6 year manufacturer’s warranty |
| Color | brown |
| ReleaseDate | 2016-07-14 |
| Size | 120x120x25mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 841501110276 |
| EANs | 9010018100273 |