LK COKOINO 4WD Mecanum Wheel Smart Car Robot Chassis for Arduino R3 R4/ Leonardo/Raspberry Pi 5/4B/3B+/3B/2B/1B+ Projects with TT Motor, DIY Robot Building Base Kit for Teens & Adults
| Country | USA |
| Brand | Noritake |
| Color | White |
| EAN | 0702334993156 |
| Label | Noritake |
| Manufacturer | Noritake |
| Model | T97285A/4660-5 |
| MPN | T97285A/4660-5 |
| PartNumber | T97285A/4660-5 |
| Publisher | Noritake |
| Studio | Noritake |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |