SupplyMount 1001710 - Aftermarket Replacement BEP SPDT Rocker Switch - 12v/24v - ON Off ON Compatible with BEP Marine
| Country | USA |
| Brand | Normcore |
| Manufacturer | Normcore |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 58.5mm |
| Model | 58.5mm |
| Color | Black |
| Size | 58.5mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 788934771288 |
| EANs | 0788934771288 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |