Steel Tongue Drum 6in 11 Tones Carbon Steel Mini Percussion Instrument - Outdoor Sound, Durable Construction, Garden Relaxation (Purple)
| Country | USA |
| Brand | Normcore |
| Manufacturer | Normcore |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 58mm |
| Model | 58mm |
| Color | Black |
| Size | 58mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 784300331230 |
| EANs | 0784300331230 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |