COMP Cams 601-1 Hardened Steel 7 Degree, 11/32", Single Groove Street Lock
| Country | USA |
| Brand | Ceybo |
| Manufacturer | Ceybo |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | BN59-01354A |
| Model | BN59-01354A |
| Color | Black |
| Size | BN59-01354A |
| UPCs | 689176297980 |
| EANs | 0689176297980 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |