Just Play MUPPET BABIES Just Play Disney Junior School House Playset, Includes Articulated Kermit The Frog Figure and Accessories
| Country | USA |
| Brand | OUFER |
| Manufacturer | OUFER |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | O-SPPK012-8mm |
| Model | O-SPPK012-8mm |
| Color | Colorful |
| Size | 0g(8mm) |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |